Program

Bicie Rekordu Polski w Największej Lekcji Jogi

10:30 – 10:45  ROZPOCZĘCIE WYDARZENIA

10:45 – 11:25  LEKCJA JOGI – BICIE REKORDU

11:25 – 11:55  RELAKSACJA Z MUZYKĄ NA ŻYWO ZESPOŁU ATMASFERA

11:55 – 12:15  KONKURSY, NAGRODY I POCZĘSTUNEK

PIKNIK Z JOGĄ

w godz. 10:00-22:00

STREFA REDUKCJI STRESU

Zajęcia powtarzane cyklicznie co 30 min.

– Sztuka odpoczynku – warsztaty relaksacji

– Warsztaty redukcji stresu

– Techniki medytacji

STREFA DOŚWIADCZEŃ KULINARNYCH

Kuchnia roślinna, warsztaty połączone z degustacją.

Zajęcia powtarzane cyklicznie co 30 min.

– Ekspresowe muffinki z bananami i orzechami

– Autorskie smoothie proteinowe, nie tylko dla sportowców

– Curry warzywno-soczewicowe, sprawdzony przepis na wege obiad

STREFA ART

Warsztaty non stop

– Tworzenie ozdób do włosów ze świeżych kwiatów, traw i ziół

– Kwiatowe makijaże

– Mehendi, czyli tatuaże z henny

STREFA WELLNESS

10:00 – 10:20 Świadome oddychanie – warsztaty pranajamy

11:30 – 12:20 Naturalne metody na przewlekłe zmęczenie

12:30 – 12:50 Joga ucha – metoda głębokiego słuchania

13:00 – 13:25 Automasaż – szybkie rozluźnienie napięć i bólu

13:30 – 14:30 Starożytna medycyna Indii – Ajurweda w praktyce

14:30 – 14:50 Joga ucha – metoda głębokiego słuchania

15:00 – 15:50 Wschodnie sposoby na długowieczność – warsztaty akupresury

16:00 – 16:20 Świadome oddychanie – warsztaty pranajamy

16:30 – 17:20 “Gimnastyka mózgu” – ćwiczenia usprawniające pracę mózgu

17:30 – 18:00 Automasaż – szybkie rozluźnienie napięć i bólu

STREFA JOGI NA TRAWIE

14:00 – 14:40 Pięć rytuałów tybetańskich – energetyzujące ćwiczenia dla każdego

15:00 – 16:00 Joga na stres – zajęcia dla początkujących

16:00 – 17:00 Joga z automasażem

STREFA DLA DZIECI

Kreatywne i wesołe eko zabawy na trawie:

– Malowanie, lepienie i kolaże z “darami natury”

– Jak zrobić lalkę ze sznurków

– „Drzewo życzeń”

– Malowanie buziek

– Ruchowe eko zabawy

– Bańki mydlane

STREFA MANTRA HOUSE LVIV

Програма для українців:

10:30 – 11:00 Пранаями (дихальні практики)

11:00 – 11:30 Майндфулнесс (методи тренування свідомості)

11:30 – 12:00 Музична медитація

12:00 – 12:45 Майстер-клас „Як швидко вивчити іноземну мову”

12:45 – 13:00 Техніки самомасажу

13:00 – 13:30 Практика релаксації

13:30 – 14:00 Музична медитація

14:00 – 14:45 Кулінарний майстер-клас „Солодкі кульки”

14:45 – 15:15 Пранаями (дихальні практики)

15:15 – 15:45 Майндфулнесс (методи тренування свідомості)

15:45 – 16:30 АРТ майстер-клас „Гірлянди з паперу”

16:30 – 17:00 Музична медитація

17:00 – 17:30 Техніки самомасажу

17:30 – 18:00 Практика релаксації

18:00 – 18:45 Банси (танцювальний флешмоб)

STREFA KONCERTOWA

18:00 – 19:00 Magda Adamek

19:00 – 19:40 Mari&Alex Shesha

20:00 – 21:30 Atmasfera