Instruktorzy

Nasi Instruktorzy

Na zajęciach poznasz osoby z kilku krajów, o różnych charakterach i zainteresowaniach, mające inklinacje artystyczne, związane z szeroko pojętą filozofią i praktyką jogi, kochające zdrowe odżywianie i dbające o środowisko.

Monika Jankowiak

Doświadczona instruktorka klasycznej hatha jogi z ponad dziesięcioletnim stażem. Jej wyjątkowe i bardzo indywidualne podejście do uczniów sprawia, że zajęcia jogi są zazwyczaj bardzo oblegane i trudno o wolne miejsca. W 2008 roku zdobyła w Australii dyplom instruktora jogi i od tamtej pory dzieli się swoją pasją oraz wiedzą z osobami, które pragną praktykować jogę. Prowadzi regularne zajęcia jogi w Oslo, jest też często zapraszana w charakterze eksperta, na różne jogiczne festiwale i inne wydarzenia. Niedawno rozpoczęła autorski projekt „Joga dla korporacji i firm“, który cieszy się w Oslo coraz większą popularnością.

Mira Gorczyca

Joginka, która praktykuje medytację od ponad 30 lat, z wykształcenia ekonomistka. Wieloletnia wegetarianka – swoją pasję do zdrowego stylu życia propagowała w wielu krajach Europy. Od lat prowadzi zajęcia medytacji oraz hatha jogi, które zawsze cieszą się wielką popularnością.

Prowadzony przez nią Kurs medytacji będzie wspaniałym relaksem i inspiracją.

Piotr Łakomy

Autorytet i ekspert w dziedzinie jogi, mistrz naturopatii, akupunkturzysta i zielarz w jednej osobie. Nauczyciel jogi z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Zawodowo, z wielkim sukcesem, zajmuje się naturalnymi terapiami opartymi o medycynę wschodu, ajurwedę i medycynę chińską. Od lat prowadzi m. in. w Lublinie lekcje i warsztaty hatha jogi, medytacji i technik relaksacyjnych, a jego zajęcia zawsze cieszą się wielką popularnością.

Katarzyna Kędzierska

Pasjonatka szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Zajmuje się naturoterapią, prowadzi zajęcia z zakresu medytacji, filozofii jogi, jest propagatorką zdrowego stylu życia. W swojej praktyce zawodowej często czerpie z nauk systemu jogi i medytacji.

Anna Pastewska

Wieloletnia wegetarianka, od lat prowadzi kursy gotowania potraw wegetariańskich i wegańskich. Obecnie pracuje nad książką kucharską pod tytułem „Sekrety mistrzów”. Jest absolwentką Uniwersytetu Toruńskiego, ukończyła ochronę środowiska ze specjalizacją mikrobiologia. Zawodowo zajmuje się dietetyką, aromaterapią i zdrowiem w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu.

Ania poprowadzi zajęcia: Ajurwedyjskie śniadanie jogina.

Petra Machkova

Pochodzi z Czech, od dziecka zajmuje się muzyką. Ukończyła Konserwatorium w Teplicach, gdzie studiowała fortepian i kompozycję, a także Akademię Muzyczną w Brnie (JAMU), na wydziale kompozycji. Jak sama o sobie mówi, nie ma dla niej nic bliższego niż muzyka. Jest bardzo szczęśliwa, że ten magiczny świat melodii i harmonii jest częścią jej życia i może się nim dzielić oraz komunikować z ludźmi w ten niezwykły sposób.

Muzyka jest znacznie bardziej spontanicznym językiem niż słowa. Nie zawiera definicji ani konkretnych komunikatów i zawsze pozostawia trochę niedopowiedzeń. Z drugiej strony może obudzić w nas wiele uczuć, które czasami dobrze jest uwolnić, przyjrzeć się im i spróbować je zrozumieć. Muzyka gra z naszym wewnętrznym światem i pokazuje nam jego różne zakątki.

Petra poprowadzi Muzyczny chillax z mantrami

Serdecznie Zapraszamy

Lekka joga i automasaż jest doskonałym przygotowaniem do snu. Sprawi, że poranne wstawanie będzie przyjemniejsze, a następny dzień bardziej produktywny. Zapraszam na moje warsztaty, by wieczorem zrobić coś dobrego dla swojego ciała.

Piotr Łakomy

Zapraszam Was serdecznie na wspólne przygotowanie jogicznego śniadania. Przepisy są oparte na ajurwedyjskich zasadach, które zostały dopasowane do europejskiej sztuki kulinarnej i lokalnie dostępnych produktów.

Anna Pastewska

Znajdź chwilę na niezwykle prostą, a jednocześnie efektywną medytację, która cudownie nastraja i jednocześnie rozbudza Twoją duchową naturę.

Mira Gorczyca

Poranki bywają ciężkie. Jednak dzięki wprowadzeniu w życie kilku prostych technik, nauczyłam się jak wykorzystać energię początku dnia i złapać wiatr w żagle na resztę doby. Zapraszam Cię do poznania, a potem regularnego stosowania tych sekretów dla zdrowia ciała i jasności umysłu. Bądź ze mną o 7:00 rano

Katarzyna Kędzierska

Zapraszam Was na sesję ćwiczeń oddechowych i porannej jogi, prowadzonej na żywo z Centrum Jogi i Medytacji w Oslo. Zaczerpnij razem ze mną pozytywną energię płynącą z praktyki pranajamy oraz układu asan przygotowanych specjalnie na dobry początek dnia. Na koniec odpoczniemy w głęboko rozluźniającej sesji relaksacyjnej. Ćwiczenia jogi będą odpowiednie dla osób początkujących jak i tych, którzy praktykują asany nie od dziś.

Monika Jankowiak

Zapraszam Was do wybrania się ze mną w tę przyjemną podróż. Niech muzyka rozbudzi Waszą wyobraźnię i wprowadzi w świat, który pojawi się przed Wami. Odpocznijcie w dźwiękach mantr.

Petra Machkova